Zatańczyć fokstrota!

Czy przypuszczalibyście, że na pierwszej lekcji tańca  popłynięcie zamknięci w objęciach fokstrota?

My też nie, raczej wszyscy byli przekonani, że zaczną swoje kroki w rytmie dwa do przodu jeden w tył. Albo co gorsza jeden na jeden aby wyczuć, czy takt trzyma się naszych nóg zgodnie ze słuchem i muzyką, która leniwie snuje się po parkiecie.

A tu proszę, zonk!

Nic takiego, a wręcz przeciwnie, nasz trener od pierwszej chwili spotkania uwolnił kroki od obciążających je myśli stresu i poprowadził nas w świat niespodziewanej przyjemności śmiechu…  rarytas, gdy stopy bez udziału mózgu wyczuły muzykę i jej lekkość.

Barwna postać Adama Berkowicza pozwoliła zapomnieć o tremie, a sztywność nóg zamieniła w rozdygotany śmiech przepony. Świetnie skomponowane kroki poszczególnych tańców uświadomiły nam, że można…

I kto wie, czy już na Andrzejkowych zabawach parkiet nie będzie błyszczał od wyświechtanych mankietów szalejących w rytmie fokstrota.

Bo chociaż wielu być może trudno uwierzyć, to jednak cała grupa w tempie na raz sunęła po sali  krokiem lisa, i już na pierwszych zajęciach Akademii pląsu wybrała się na „najtrudniejszy spacer świata”.

 Co będzie dalej?

 Kto jest ciekawy i chętny może jeszcze dołączyć!

  • Pozostało miejsce jeszcze dla 2-3 par!
  • Najbliższa lekcja odbędzie się we wtorek  tj. 10 października 2017 . na godz. 19.30

P.S. Kochana młodzieży przygotowujemy dla Was specjalną propozycję, więc nas obserwujcie, szczegóły niebawem 🙂

 

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar