… poeci nie zjawiają się przypadkiem

Już 14 grudnia 2017 r. piwnice Midasa otworzą swoje podwoje dla Gości, którzy zechcą razem z nami uczestniczyć w wieczorze poetycko-muzycznym pt. Słowa złotem szeptane czyli… poeci nie zjawiają się przypadkiem.

 

Cieszymy się bardzo, że są wśród nas ludzie, którzy chcą posiedzieć w atmosferze przesączonej odrobiną poezji i muzyki. Jesteśmy szczęśliwi, że po raz trzeci w piwnicach Midasa zagości kolejna grupa pasjonatów, która zechce podzielić się swoim talentem.

Bezcenne chwile wśród zapachu igliwia i cynamonu, pośród znanych i świeżo poznanych, taki prawdziwy przekładaniec tuż przedświąteczny, dla Ciebie i dla każdego, kto chce posłuchać lub zaangażować się bardziej, a nawet całym sobą zarazić pasją.

Trzecie spotkanie przed nami, ale my już wyciągnęliśmy wnioski z dwóch pierwszych, słuchamy Waszych rad i pomysłów.

Na stałe wejdą dwie przerwy na kawę lub… co kto woli, z dobrą wolą gości urozmaicone niespodziewanie.

 

 

Gospodarz piwnic Maciej Mac zadbał o nowy pełniejszy i wygodniejszy układ stolików, dołożył wygodne kanapy, i kto wie co jeszcze wymyśli?.

My, dzięki jego innowacjom, możemy sobie teraz zarezerwować wcześniej zaciszne miejsce w niewielkiej grupie lub spotkać się ze znajomymi w szerszym gronie, nie tylko przy kawie.

 

A co tam, przecież nasi strzyżowscy mieszkańcy umieją puścić wodze fantazji i ubarwić spotkanie nie tylko uśmiechem!

Moi drodzy, kolejny wieczór w Midasie przed nami, pierniki już się pieką, gorzałka mai, a stroiki staropolskim zwyczajem zaczynają rozsiewać woń jedyną, naszą polską, świerkowo-strzyżowską.

Czego chcieć więcej?

 

Do zobaczenia 14 grudnia, ostatni raz w tym roku, trzeci raz w historii piwnic, ale mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy spotykać się przez kolejne miesiące,

zarówno z nowymi pomysłami, jak i z takim samym pozytywnie zakręconym nastawieniem i śmiechem z serca.

A na styczeń 2018 r., w drugi czwartek miesiąca, mamy już w zanadrzu… ciiiii…

 

 

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "… poeci nie zjawiają się przypadkiem"

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Anna
Gość

Poezja,korzenne zapachy słodlie piernikowe i 🌲🌲🌲obsypane❄❄❄…w piwnicach Midasa w blasku świec przy kominku…warto tam zajrzeć 14 grudnia👱