Młodzieżowy kurs tańca towarzyskiego I stopnia

Zaglądasz na stronę Fundacji na Rzecz Rozwoju Kultury Ziemi Strzyżowskiej?

Na głównej stronie oprócz kafli tematycznych, na górze jest kalendarz, a w nim wszelkie wydarzenia, które są realizowane lub planowane przez Fundację. To właśnie w tym miejscu najpierw pojawia się informacja, o tym co się wydarzy, a dopiero później jest umieszczana w innych formach przekazu. Dlatego czasami warto do niego zaglądnąć.

Choćby dlatego by zobaczyć, że po przeprowadzonych konsultacjach ze strzyżowską młodzieżą i uwzględnieniu ich oczekiwań rusza nowy projekt skierowany właśnie do nich!

Ważne, w nim jest to, że to młodzi ludzie nadali kształt pomysłowi. Rzucając własne uwagi i sugerując swoje oczekiwania rzucili rękawicę… a Fundacja podjęła wyzwanie i postanowiła zmierzyć się z oczekiwaniami młodych pasjonatów tańca. Stąd dzisiaj już możecie zapisać się na I młodzieżowy kurs tańca towarzyskiego I stopnia, który pozwoli podnieść kunszt już posiadanych umiejętności, ale także tym nieśmiałym pokaże ścieżki dotąd nieznane, a kto raz spróbuje, już nie odejdzie!

Wysłuchaliśmy Waszych propozycji i uwag, uwzględniliśmy je i stąd nowy projekt, skierowany własnie do Was, do strzyżowskiej młodzieży.

Teraz od Was zależny czy zechcecie wziąć w nim udział.

My zapraszamy, decyzja jest Wasza… Twoja i Twoja… powodzenia!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar