Kalendarz spotkań ze słowem w Midasie

Przed nami jeszcze kilka spotkań w Midasie, nim na nowo zapachną bzy i zakwitną kasztany, zniewalając nasze zmysły do leniwego odpoczynku na świeżym powietrzu.

Dlatego wychodząc naprzeciw Mieszkańcom Ziemi Strzyżowskiej już dzisiaj postanowiliśmy uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się odrobiną tego, co mamy dla Was przygotowane.

Mamy nadzieję, że kolejne spotkania wzbudzą również zainteresowanie i  sympatię.

I tak pomijając zapchany po brzegi styczeń zapraszamy tradycyjnie w drugi czwartek lutego na godz. 1800 na spotkanie pełne niespodzianek słowno muzycznych, a w nich… spotkanie tym razem dla odmiany z satyrą w różnych odsłonach, tak by słodycz z odrobiną pikanterii rozbudziła niejedną wyobraźnię uwięzioną w zimowym ciele!

Słowa złotem szeptane w piwnicach Midasa czyli… satyryczne słodkości z nutą pikanterii  już 8 lutego 2018 r.

 

A potem troszkę tajemniczości, woal przysłoni krągłości natury, a wiatrem otulone marzenia uchylą rąbka tajemnicy. Tak, tak, to już w marcu, niczym w niemym kinie, ktoś zagra dla kobiety na małym pianinie,a potem słów wszelakich używając bez miary, spróbujemy rozszyfrować kobiece wymiary.

Słowa złotem szeptane w piwnicach Midasa czyli… różne oblicza Kobiety już 8 marca 2018 r.

 

I na zakończenie nim księżyc w pełni rozpuści wodze fantazji na dobre spotkamy się w Midasie ze słowem zielonym otoczonym nutką konwalii i bergamotki. Cóż może być piękniejszego niż wiosenny wieczór  pełen aromatu słowa i muzyki przy lampce czerwonego win, gdy w oddali jeszcze dochodzą ostatnie trele śpiewu ptaków?

Słowa złotem szeptane w piwnicach Midasa czyli… wiosna, ach to Ty!  już 12 kwietnia 2018 r.

 

A potem… potem będzie maj!

Do zobaczenia w czwartek 🙂

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar