Jadwiga Skiba oraz zespół „Wniebodźwięki”

Jak już wspomniano na stronach fb Fundacja na Rzecz Rozwoju Kultury Ziemi Strzyżowskiej zaprosiła do współpracy ludzi, którzy swoją osobowością i pasją zarażają innych do działania.

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić drugą perełkę fundacji, pasjonata i społecznika, osobę, która nie boi się wyzwań i wciąga w swoje pomysły wielu innych ciekawych ludzi. Kobietę, która również zgodziła się współpracować na rzecz fundacji i dla ludzi. Już jutro będzie można ją zobaczyć w Rzeszowie. Tam z grupą pasjonatów wystąpi w koncercie „Jednego serca jednego ducha”, a już w sobotę na strzyżowskim rynku…

wraz z całym zespołem „Wniebodźwięki” będziemy mogli wspólnie posłuchać pięknego koncertu na „Festiwalu Wiary”.

Fundacja całym sercem wspiera społeczników takich jak grupa „Wniebodźwięki” i tym bardziej jest dumna, że zapraszając Was na ich sobotni koncert, możemy z radością przedstawić drugiego członka zespołu doradczego fundacji – Jadwiga Skiba – kobietę wszechstronnie utalentowaną czyli jednymi słowy człowieka orkiestrę!

fot. Ewelina Stępień